O nas

haft-baner

Haft komputerowy jest od lat naszą specjalnością a naszym najważniejszym produktem są haftowane sztandary i chorągwie. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do zamówień. Każde zamówienie indywidualnie omawiamy z klientem i przygotowujemy od projektu, przez wykonanie aż po dobranie wszystkich niezbędnych dodatków. Chętnie doradzimy w każdej sytuacji.

01Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający wykonywać zarówno haft płaski, jaki i haft wypukły. Przyjmujemy także zamówienia na haft ręczny, który wykonuje doświadczone hafciarka. W jednym i drugim przypadku dbamy o użycie najlepszych nici i dobranych do potrzeb materiałów, przez co możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość, ale i estetykę końcowego produktu.

Drugim filarem naszej działalności są haftowane aplikacje na każdą okazję. Możemy zaproponować haft liturgiczny i haft dziecięcy a także haft komercyjny.

Haftowane logo czy indywidualny motyw wyszyty na wskazanych gadżetach czy innych produktach (które może wykonać współpracująca z nami krawcowa) świetnie nadają się na upominki.

Lubimy wyzwania – podejmujemy się prac niestandardowych, jak haft na skórze czy wyszywanie małych, prywatnych zamówień na przykład na personalizowanie prezenty. Działamy szybko i tanio na terenie całego kraju.


sztandar liturgicznydzieci commercial